שירות ארגון והפקת אירועים - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner1_irgun-1[1]

שירות ארגון והפקת אירועים

ארגון והפקת אירועים איכותיים – מלח פלפל קייטרינג והפקות

מלח פלפל קייטרינג והפקות מתמחים בארגון והפקת אירועים קטנים וגדולים, מארוחות משפחתיות אינטימיות ועד לחתונות עם רשימת מוזמנים מרשימה. אנו מארגנים ומפיקים אירועים בבתים פרטיים, בטבע ובמקומים שונים ומוצלחים. אנו מארגנים ומפיקים חתונות, בר ובת מצוות, וכן ימי כיף לחברות, כנסים וימי עיון, השקות ואירועים עסקיים נוספים.

חתונות

תכנון חתונה יכול להיות אחד הדברים הקשים והמלחיצים שתעשו בחיים. לכן חשוב לבחור בחברת ארגון והפקת האירועים שתעשה את העבודה בשבילכם ותוריד מכם את הלחץ. במלח פלפל קייטרינג והפקות אנחנו מתמחים בארגון והפקת חתונות כדי שאתם לא תצטרכו להילחץ. לנו יש את הניסיון והידע כדי לעזור לכם לתכנן את חתונת החלומות שלכם.

בר ובת מצוות

כיום תכנון בר ובת מצווה יכולה להיות הפקת ענק. הסטנדרטים עלו בשנים האחרונות והילדים שלכם מצפים לאירוע איכותי ומושקע. אנחנו במלח פלפל קייטרינג והפקות מתמחים בבר מצוות ובת מצוות מהמוצלחים והאיכותיים בשוק.

ימי כיף

מלח פלפל קייטרינג והפקות מארגנים ימי כיף לחברות ולארגונים. תכננו את יום הכיף שלכם איתנו עבור גיבוש, הנאה וכיף שלא נגמר. מגוון פעילויות לימי גיבוש וכיף לקבוצות גדולות וקטנות.

כנסים וימי עיון

אנחנו במלח פלפל קייטרינג מציעים שירותי הפקה ותכנון של כנסים וימי עיון. פנו אלינו לארגון ימי עיון מקצועיים ואיכותיים. אנו מספקים לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר העונה לצרכים הייחודיים שלכם.

להלן מספר קריטריונים שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים חברה לארגון והפקת אירועים:

· קחו בחשבון את מטרת האירוע שלכם – רוב האנשים חושבים שהמסע מתחיל דווקא בתקציב, אך האמת היא שיותר חשוב להתחיל בהגדרת הסיבה לאירוע שלכם. לפני שאתם פונים לעזרה מחברה חיצונית שתעזור לכם לתכנן את האירוע, קחו קצת זמן ורשמו לעצמכם את המטרות של האירוע. ענו על מספר שאלות בסיסיות כגון מי, מה, איפה, מתי, מדוע וכיצד.

· קבעו את הסיבה שבגללה אתם שוכרים את שירותי ארגון האירועים – לאחר שקבעתם את המטרות שלכם, התחילו לחשוב על רעיונות לגבי הנושא והמסר שתרצו להעביר באירוע שלכם. השאלה החשובה ביותר היא איזה פעילויות תרצו שמארגן האירוע יארגן עבורכם? האם הם יעזרו לכם לבחור את מקום האירוע? האם הם יעזרו לכם לתכנן את התפריט? ומה עם ההזמנות? חשוב מאוד לקבוע את כל אלו מראש כדי להיות מתואמים ומתוכננים.

· העריכו את התקציב שלכם – על פי מטרות האירוע שלכם, קבעו באופן כללי כמה יעלו לכם ההיבטים השונים של האירוע. התקציב משתנה בהתאם לסוג האירוע ולאלמנטים אותם הוא כולל. החברה המארגנת את האירוע יכולה לעזור לכם עם זה.

· שכרו את שירותיהם של מארגני אירועים בעלי הכישורים המתאימים. המלצה מפה לאוזן לא תמיד עוזרת, כי הצרכים שלכם יכולים להיות שונים. חשוב למצוא חברה מארגנת אירועים המתמחה באירועים מהסוג בו אתם מעוניינים, חברה בעלת מוניטין חזק וניסיון בתחום.

· חפשו ממליצים – בקשו מחברת האירועים המלצות ועברו על הביקורות שלהם באינטרנט. חשוב גם לדבר בטלפון עם ממליצים כדי להרגיש את הלך הרוח שלהם ואת רגשותיהם לגבי החברה. חשוב גם לשאול שאלות הספציפיות עבורכם ועבור האירוע שלכם.

· קבעו את תאריך האירוע – חשוב לקחת בחשבון את הדברים הבאים כאשר קובעים את תאריך האירוע: חשוב שיהיה לכם מספיק זמן לארגן את האירוע. בדרך כלל מומלץ לתכנן אירוע 4-6 חודשים מראש, בהתאם לסוג האירוע. חשוב גם לקחת בחשבון חגים, חופשות וימים מיוחדים כגון חופשות מבתי הספר או חגים דתיים. כמו כן, חובה לבדוק שהתאריכים מתאימים לאורחים חשובים כמו למשל דוברים, מציגים, אורחים מיוחדים וכו’.

· היו גמישים בקשר לשינויים בגודל, במיקום ובפרטים אחרים. לאחר שתתחילו לתכנן את האירוע יתכן ותגלו שאתם צריכים לשנות את גודל האירוע, את מיקומו או פרמטר אחר שתכננתם מראש. זה טבעי ובסדר גמור, וחשוב לזכור לא להילחץ ולא לשכוח את הסיבה הראשונית שבגללה אתם מתכננים את האירוע.

· חשוב לדעת את המגבלות שלכם – המטרה שלנו היא לארגן אירוע נהדר. לשם כך, חשוב להיות ריאליים ולקחת בחשבון את כל המגבלות שלכם, כמו למשל זמן, תקציב, וכו’. חשוב להיות יצירתיים.