שירותי קייטרינג - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner2_catering[1]

שירותי קייטרינג

שירותי קייטרינג איכותיים – מלח פלפל קייטרינג והפקות

מתכננים אירוע? שירותי הקייטרינג הם אחד מהחלקים החשובים ביותר של האירוע שלכם. אם האוכל גרוע, האירוע נכשל. אם האוכל מצוין, כולם ידברו עליו, ימליצו על שירותי הקייטרינג ויחמיאו לכם על אירוע מוצלח במיוחד.

מלח פלפל קייטרינג והפקות מציעים שירותי קייטרינג מהטובים ביותר בשוק. אנחנו לא רק מציעים קייטרינג איכותי מהשורה הראשונה, אלא גם מגוון רחב של שירותים העונות לצרכים הייחודיים שלכם – הלקוחות שלנו.

קייטרינג בשרי

אצלנו במלח פלפל קייטרינג והפקות אנו מציעים מגוון רחב של מנות בשריות טריות, איכותיות וטעימות במיוחד. בין אם אתם מתחתנים או מארחים את המשפחה כדי לחגוג יום נישואין או יום הולדת, ארוחה בשרית טובה יכולה להפוך את היום המיוחד שלכם להצלחה מסחררת.

קייטרינג חלבי

הצמחונות כבר אינה רק טרנד. אירוע חלבי יכול לחסוך הרבה בעיות ולתת לכם הזדמנות להגיש מנות עשירות במיוחד עם שמנת, חמאה וגבינות איכותיות. אם פחות מתאים לכם להגיש בשר ביום החשוב שלכם, אנו מציעים שירותי קייטרינג חלביים ברמה הגבוהה ביותר.

קייטרינג כשר

מלח פלפל קייטרינג והפקות מציעים שירותי קייטרינג כשרים. הגשת אוכל כשר באירוע שלכם חשובה במיוחד מאחר ורוב אזרחי ישראל היהודים לא אוכלים אוכל שאינו כשר. אנשים שאינם שומרים כשרות עדיין יהנו מאוכל כשר טעים ואיכותי, ואילו שומרי כשרות לא יוכלו לאכול אוכל שאינו כשר. אנו ממליצים לכם להגיש אוכל כשר באירוע שלכם, כך כל המוזמנים יהיו מרוצים, וכך גם אתם תהיו מרוצים, וזה הרי הדבר החשוב ביותר ביום האירוע שלכם.

איך לבחור את שירותי הקייטרינג המתאימים לכם:

שירותי הקייטרינג יכולים להפוך את האירוע שלכם להצלחה מסחררת או לכישלון גמור. אין הרבה דברים חשובים כמו האיכות, הטעם והמראה של המזון והשתייה אותם אתם מגישים. אם אתם חושבים שבחירת שירותי הקייטרינג לא חשובה, חשבו על זה ככה: שירותי קייטרינג מעולים יכולים להציל אירוע בינוני, אך שירותי קייטרינג גרועים כמעט תמיד יהרסו האירוע כולו.

בנוסף, איך שלא תסתכלו על זה, אתם תוציאו על שירותי הקייטרינג את אחת מההוצאות הגבוהות בתכנון האירוע. אז חשוב מאוד שתעשו את הבחירה הנכונה ולא תבחרו סתם את שירותי הקייטרינג הזולים ביותר או את הראשונים ששמעתם עליהם. אספנו את הקריטריונים החשובים ביותר בזמן בחירת שירותי הקייטרינג המוצלחים ביותר עבורכם:

· היענות ועניין אישי בצרכים שלכם – האופן בו נותני השירות נוהגים איתכם בשיחה הראשונה שלהם יכולה להראות הרבה לגבי הדרך בה הם ינהגו בהמשך הדרך. חשוב מאוד לקבל שירות קשוב ואיכפתי, לקבל את תשומת הלב המלאה של נותן השירות ולראות שהוא מתעניין בכם ובצרכים הספציפיים שלכם.

· יכולת לטפל בסוג הספציפי של האירוע שלכם – האם האירוע שלכם גדול או אינטימי? משפחתי או המוני יותר? כשאתם מזמינים שירותי קייטרינג, היו ספציפיים לגבי סוג האירוע שאתם מתכננים וסגנון האוכל אותו תרצו להגיש.

· גמישות בנוגע לאפשרויות התפריט – לכל קייטרינג יש תפריט סטנדרטי או תפריטים סטנדרטיים מהם ניתן לבחור. אך לשירותי קייטרינג טובים יש את הגמישות להנגיש את התפריטים האלו לצרכים האישיים שלכם על ידי הוספת או החלפת פריטים מסוימים ושימוש בהתאמה אישית עבור הלקוח הספציפי.

· נכונות לספק ארוחת טעימות – איך תדעו מה שירותי הקייטרינג מציעים לכם אם לא תטעמו את הסחורה? חשוב לטעום את האוכל לפני שמגישים אותו לאורחים. זו הדרך הטובה ביותר לדעת מה תקבלו ביום האירוע.

· הסבר מלא באשר לשירותים המוצעים בחוזה – החוזה צריך לכלול בדיוק את האוכל, השתייה והשירותים אותם נותן השירות מספק ביום האירוע. החוזה צריך גם להגן עליכם בדיוק באותה רמה בה הוא מגן על ספק השירותים. חשוב שכל הפרטים יהיו כלולים בחוזה.

· תוכנית ביטולים מוגדרת היטב – אף נותן שירות טוב המכבד את עצמו לא מתכנן לבטל ברגע האחרון. אך כדי להגן על עצמכם חשוב שתדעו מהי תוכנית הביטולים, כדי להיות מוגנים מכל אפשרות שלא תהיה.

· ממליצים – חשוב שיהיו לכם ממליצים שתוכלו לדבר איתם בטלפון ולשאול אותם לגבי שירותי הקייטרינג. המלצות כתובות באינטרנט יכולים לעזור, אך הן אינן מספיקות. השיחה האישית תוכל לתת לכם יותר פרטים ותוכלו גם לקרוא בין השורות ולהבין בדיוק מה הלקוח חשב על שירותי הקייטרינג.

אנו במלח פלפל קייטרינג והפקות גאים להציע לכם את שירותנו ונמצאים כאן בכל שאלה שיש לכם.