קייטרינג לאירועים קטנים - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner2_catering[1]

קייטרינג לאירועים קטנים

ישנו הבדל משמעותי בין אירוע קטן לבין אירוע גדול, ההבדלים הללו באים לידי ביטוי במגוון נושאים, באוכל, בעיצוב, בנראות, בתאורה, בעיצוב החלל ובהעברת הקונספט לאורחי האירוע במידה וקיים.

חשוב מאוד באירוע קטן שבו מספר אנשים הינו מועט ,ליצור אירוע בו האווירה השירות והנראות הינה מתאימה לסוג אירוע זה.

   ארבעה דברים לשים לב אליהם כשמארגנים אירוע קטן

רגע לפני

לפני הכול מומלץ ליצור נושא לאירוע- נושא לאירוע יכול להקפיץ את הנראות ואת התלהבות האורחים וליצור אווירה בין אישית מקסימלית.

ישנם מגוון קונספטים שחברת –”מלח פלפל” מציעה: הקונספטים נבדקו, נבחנות והוכיחו את עצמם במאות אירועים. אנחנו נבנה ונתאים את הקונספט עפ”י- סוג האירוע, תקציב, סגנון המנות שיוגשו באירוע.קייטרינג לאירועים קטנים

 

לאירוע קטן חשוב לעשות בחירות נכונות על מנת למקסם את פוטנציאל האירוע:

 

קבלו את הטיפים.

בחירת חלל- חשוב מאוד לבחור חלל שהוא אינו גדול לפרופורציית המוזמנים ואם אכן גדול ישנם אמצעים רבים לתיחום השטח וסידור הפונקציות כך שלא ייווצר שטח שומם באירוע שלא יהיה בשימוש או שיכול לגרום להתפזרות האורחים ברחבי החלל.

סגנון קולינרי- באירוע בעל מספר מוזמנים קטן אנו ממליצים על סגנון אכילה שנקרא “צלחת מזלג”, סגנון זה יכול להכיל מגוון רב של מנות וליצור התרועעות בין האורחים באירוע. כמובן שישנם סגנונות אכילה שונים שאנו מציעים ונוכל לבחור יחד אינדיבידואלית לאירוע שלכם. לקולינריה יש מקום נכבד באירוע שלכם לכן אנו מביאים לידי ביטוי את הפתגם שמלווה אותנו   “מתחילת דרכנו מבינים “אוכל מבינים אנשים.

אווירה- המטרה שלנו היא לעטוף כל אורח באווירה שתרצו אתם לייצר עבורו. בין אם מדובר בחתונה אינטימית ומרגשת או בכנס עסקי שמטרתו להעביר את חזון החברה – אנחנו שם עם רעיונות מקוריים, עיצובים מושלמים וחיוך רחב.

תשומת לב– אירוע קטן הוא לא בעל הבדלים משמעותיים מאירוע בעל כמות מוזמנים רבה יותר. אנו ב-“מלח פלפל” מאמינים באותה הקדשה של תשומת לב לאירוע קטן ואף יותר מכיוון שקיימת רמת אינטימיות גובהה יותר, ותשומת לב מרוכזת יותר בפרטים הקטנים. לכן חשוב להביא לידי ביטוי אלמנטים חשובים שאמורים להתאים לאירוע בעל קונספט אינטימי.

מבחינת המוזיקה, סגנון הגשה, חיבור בין אישי בין האורחים וסגנון ישיבה מותאם בהקפדה.

 

לפרטים נוספים על קייטרינג לאירועים קטנים אנא התקשרו אלינו לטלפון 077-4280738 .