קייטרינג חלבי כשר - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner2_catering[1]

קייטרינג חלבי כשר

 

קייטרינג חלבי הוא אחת האופציות הטובות יותר של קייטרינג לאירועים עבור לקוחות אשר רוצים משהו קצת אחר, שונה ועם זאת משביע, אלגנטי וייחודי.

קייטרינג חלבי כשרלמה לבחור בקייטרינג חלבי ?

קייטרינג חלבי הופך את האירוע לאינטימי יותר, כחלק משירותי הקייטרינג לאירועים אנו מציעים שירותי קייטרינג חלבי, מתוך הבנה שזהו מוצר חדש-ישן שרק בשנים האחרונות החל לקבל את הכבוד שמגיע לו והיום הביקוש אליו גבוה.

הרעיון הוא לתת לאורח שמגיע לאירוע טעם של עוד מצד אחד , מצד שני לא לסתום אותו לגמרי, להשאיר אותו רגוע ונינוח, והכי חשוב שבע.

שירותי הקייטרינג החלבי הכשר מתבססים על מנות איטלקיות, ספרדיות ועוד שילובים שונים שמתאימים בהחלט לטעם הים תיכוני שלנו כאן בארץ.

באיזה סגנון לבחור ?

בקייטרינג מלח פלפל יצרנו קונצפט איטלקי ייחודי ובו אנו מכינים לכם את מיטב טעמי איטליה בשילוב של ארוחה מלאה לפי בחירתכם החל מהמנה הראשונה דרך העיקרית ועד האחרונה.

המטבח האיטלקי הוא בין המטבחים העתיקים והידועים ביותר בעולם כולו, המטבח האיטלקי היה בין המטבחים הזרים הראשונים אשר נכנסו לקולינריה הישראלית ומהרגע הראשון הטעם המיוחד של מטבח זה תפס בתרבות האכילה שלנו.

המטבח האיטלקי הוא הרבה יותר מפסטה ופיצה, הטעמים האיטלקיים אשר מתבססים על הגידולים של איטליה דומים מאד בטעמם לאלו הישראלים בגלל הקרבה הגיאוגרפית, חופי הים התיכון מביאים לאיטליה את אותם הדגים שמגיעים לחופי הארץ והאקלים מאפשר ולא מאפשר גידולם של סוגי בקר שונים.

יש לנו את הציוד המקצועי ביותר לאירועים,השף הוא שף ייחודי רק לאירועים איטלקיים בעל ניסיון רב בתחום, כחלק מתפיסת האיכות שמלווה את כל האירועים כך גם בהכנת האוכל האיטלקי שדורש הכנה עקבית כשהכול נעשה מקום האירוע ממש לפני הארוחה , הכנת הבצק-כל שלבי ההכנה,עשיית הפיצה,הפסטות וכל התפריט האיטלקי שלנו.

התפריט האיטלקי מאופיין שמאפיינים האיטלקיים החל מהמנה הראשונה ועד למנה האחרונה .

ניתן להזמין משלוחים או הפקת אירוע .

לקבלת פרטים נוספים על קייטרינג חלבי צרו קשר עוד היום על מנת לקבוע פגישת ייעוץ או לחילופין השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציגי השירות שלנו יחזרו אליכם עוד היום.

לפרטים נוספים על חלבי של מלח פלפל אנא התקשרו אלינו לטלפון 077-4280738 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.