קייטרינג איטלקי חלבי - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner2_catering[1]

קייטרינג איטלקי חלבי

 

המטבח האיטלקי הוא בין המטבחים העתיקים והידועים ביותר בעולם כולו, המטבח האיטלקי היה בין המטבחים הזרים הראשונים אשר נכנסו לקולינריה הישראלית, ומהרגע הראשון הטעם המיוחד של מטבח זה תפס בתרבות האכילה שלנו.

המטבח האיטלקי הוא הרבה מפסטה ופיצה, הטעמים האיטלקיים אשר מתבססים על הגידולים של איטליה דומים מאד בטעמם לאלו הישראלים בגלל הקרבה הגיאוגרפית, חופי הים התיכון מביאים לאיטליה את אותם הדגים שמגיעים לחופי הארץ והאקלים מאפשר ולא מאפשר גידולם של סוגי בקר שונים.

אנו בחברת הקייטרינג מלח פלפל מכינים לכם את מיטב טעמי איטליה בשילוב של ארוחה מלאה לפי בחירתכם החל מהמנה הראשונה דרך העיקרית ועד האחרונה.

יש לנו את הציוד המקצועי ביותר לאירועים, השף הוא שף ייחודי רק לאירועים איטלקיים בעל ניסיון רב בתחום, כחלק מתפיסת האיכות שמלווה את כל האירועים כך גם בהכנת האוכל האיטלקי שדורש הכנה עקבית כשהכל נעשה מקום האירוע ממש לפני הארוחה , הכנת הבצק-כל שלבי ההכנה, עשיית הפיצה, הפסטות וכל התפריט האיטלקי שלנו.

התפריט האיטלקי מאופיין שמאפיינים האיטלקיים החל מהמנה הראשונה ועד למנה האחרונה .

צרו קשר עוד היום על מנת לקבוע פגישת ייעוץ בלתי מחייבת או לחילופין השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציגי השירות שלנו יחזרו אליכם עוד היום.

לפרטים נוספים על קייטרינג חלבי איטלקי אנא התקשרו אלינו לטלפון 077-4280738 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.