מקומות מיוחדים לאירועים - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner3_mekomot[1]

מקומות מיוחדים לאירועים

מקומות לאירועים מיוחדים רק בבית מלח פלפל ! פיתחנו עבורכם שירות ייחודי וריכזנו עבורכם את המקומות שבהם האירוע שלכם לא יהיה כמו של כולם! 

זה הזמן ל –  מקומות מיוחדים לארועים כאשר מתכננים אירוע, נתקלים בשאלות ובהחלטות רבות. בחירת המקום בו יתרחש האירוע הוא אחת מההחלטות החשובות ביותר שישפיעו על אופי האירוע. בחירת המקום היא ההחלטה הכי חשובה אחרי בחירת חברת הקייטרינג המספקת את האוכל והשתייה. זו

 אחת מההחלטות הרגישות והחשובות שתעשו בזמן ארגון האירוע שלכם.

אם לתכנן את האירוע המושלם זה כמו למלא הוראות של הכנת מתכון, בחירת המקום המושלם לאירוע זה כמו לבחור את המרכיבים הטובים ביותר. כדי להפוך את האירוע שלכם להצלחה אתם זקוקים לכלים הנכונים מההתחלה, כבר בשלב בחירת מקום האירוע. חשוב לתכנן מראש כדי לתת מקום לשינויים בלתי צפויים.

 

    

 לפני שאתם מתחילים את החיפוש חשוב לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:

1. התקציב

2. מספר האורחים

3. סגנון האירוע

לאחר שהחלטתם לגבי שלושת הקריטריונים האלה, יהיה לכם קל יותר לבחור מקום מיוחד המושלם עבור האירוע שלכם.

 

דוגמאות למקומות מיוחדים לאירועים:

 

כאשר אתם באים לבחור את המקום המושלם עבור האירוע שלכם, קחו בחשבון את הגורמים הבאים:

 •  קהל היעד ורשימת המוזמנים – אחד מהדברים החשובים ביותר הוא רשימת המוזמנים, כלומר קהל היעד שלכם. כדי לבחור את המקום חשוב קודם כל לדעת כמה מוזמנים יגיעו.
 •  עלות – אם יש בידיכם תקציב מצומצם, אולי כדאי לשקול להצטמצם בעלות מקום האירוע כדי לאפשר יותר חופש לתקציב האוכל, השתייה והבידור. אם תהיו גמישים עם התאריך תוכלו גם לחסוך קצת מאחר וימים מסוימים בשבוע עולים פחות מאחרים.
 •  מיקום – הכוונה במיקום נוח משתנה מאדם לאדם ומאירוע לאירוע. עבור אירוע עם מוזמנים ממיקום גיאוגרפי מוגבל, חשוב שמיקום האירוע יהיה קרוב לאיזור הזה, כלומר לביתם או למקום עבודתם של רוב המוזמנים. אך אם המוזמנים מגיעים ממקומות רבים ושונים בארץ ובעולם, יתכן וכדאי יהיה לקיים את האירוע ליד בתי מלון. חשוב גם לעזור למוזמנים ולרכז את כל המידע לגבי האירוע במקום אחד, כמו למשל באפליקציה הכוללת מפה.
 •  אווירה – שימו לב לעיצוב הקיים במקום האירוע, לסגנון האדריכלות ולפנים המבנה. אם אתם מתחתנים תצטרכו מיקום שונה מזה של כנס או יום עיון. אם האווירה במקום פחות מתאימה לסגנון האירוע שלכם, תצטרכו להשקיע יותר בעיצוב המקום לקראת האירוע.
 •  שירותים כלולים – בנוסף למראה המקום, חשוב גם לקחת בחשבון את השירותים הכלולים אותם המקום מציע. חשוב לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:

 האם יש במקום מטבח וכיצד הוא יתאים לשירותי הקייטרינג?

 האם יש במקום כיסאות, שולחנות ומפות בהם תוכלו להשתמש?

האם קיים שם צוות המכין את המקום ומנקה אותו לאחר האירוע?

 •  כמות המוזמנים המקסימלית והמינימלית הנכנסים למקום – לפי התכנון אתם כבר יודעים לכמה מוזמנים אתם מצפים. חשוב לדעת מה הכמות המקסימלית והמינימלית כדי שיהיה נעים ונוח באירוע. לא תרצו להכניס 500 איש למקום עם מקסימום של 250 איש, ולעומת זאת גם לא תרצו שהמקום ייראה ריק מדי. כמו כן, יש לקחת בחשבון חוקים ותקנות לגבי בטיחות.
 •  חניה – חשוב לקחת בחשבון את שירותי החניה אותם מציע המקום. האם קיימת מספיק חניה ברחוב? האם החניה נמצאת קרוב מספיק למקום? האם המקום מציע חניית נכים?
 •  תוכנית האירוע – חשוב שתהיה תוכנית כללית לגבי סוג הפעילויות והצרכים של הצוות ושל האורחים שלכם. חשוב לקחת בחשבון את תוכנית המקום והיכן נמצאים שקעי החשמל וכו’. דברים אלו ישפיעו על הדרך שבה יתנהל האירוע, למשל, זרימת תנועת האנשים ברחבי מקום האירוע.
 •  נגישות – היכולת של כולם, במיוחד אנשים עם צרכים מיוחדים, לגשת לכל האזורים במבנה וליהנות מהאירוע בצורה המירבית. לכן חשוב להבין בדיוק מי האורחים ומהם הצרכים שלהם.
 •  ביטוח – חשוב לדעת שחלק מהמקומות לא יסכימו לארח אתכם אם אין לכם ביטוח. כדאי לברר זאת ולתכנן מראש.
 •  הצוות – חשוב לוודא כמה אנשי צוות יהיו ביחס למספר האורחים, כמה מארחים יהיו והאם המקום מספק אבטחה. כמו כן, כדאי לבדוק אם הצוות אדיב ואת רמת השירות של המקום. את זה אפשר לברר דרך ביקורות באינטרנט ודרך התייעצות והמלצות.
 •  מוניטין המקום – חשוב לשאול מארגני אירועים נוספים אודות הניסיון שלהם עם המקום בו אתם שוקלים לערוך את האירוע שלכם. בנוסף, בדקו את הביקורות שהמקום קיבל באינטרנט.

 

לפרטים נוספים אנא התקשרו אלינו לטלפון 077-4280738 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.