לקוחות ממליצים - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner7_al[1]

לקוחות ממליצים

עוז ומיכל סגול 19.8.16

מלח פלפל קייטרינג והפקות תכננו והפיקו את הארוע שלנו בבית פרטי ברעננה. הם התאימו לנו תפריט בכישרון רב, הפכו את החצר שלנו לגן ארועים יפהפה, תכננו את האירוע מההתחלה ועד הסוף במקצועיות ובשירות נהדר. הם פשוט נתנו לנו חוויה של פעם בחיים!

בשם כל המשפחה הגדולה והמורחבת שלנו ובשם החברים אנחנו רוצים להודות לכם מקרב לב. נתתם לנו חוויה שלא מהעולם הזה ואנחנו מודים במיוחד למפיקה של מלח פלפל שלי שורצברג המדהימה והמקסימה.

שלי התייחסה אל כל האורחים כאילו הם בני משפחתה ווידאה שכולם, כולל האורחים שהגיעו מחו”ל, מסודרים ונהנית. שלי, את מספר אחת!

אין מילים לתאר כמה אתם מקצועיים ואדיבים. התייחסתם אלינו ביחס אישי וחם ומצד שני מקצועי ומתוקתק. אנחנו כל כך שמחים שמצאנו חברה שהתחברנו אליה. תודה על הכל אתם הכי הכי!

מעריכים משפחת סגול ומשפחת שפר


רחל ואריק לוי 15.6.16

איזה לוקיישן מטורף, איזה אוכל טעים, ואיזה שירות ואנשים מקסימים! היתה לנו חוויה מדהימה עם מלח פלפל קייטרינג! מהרגע שהמליצו לנו עליכם הכל היה פשוט וזורם וקל. מקצוענות כזאת לא ראינו קודם, הכל התרחש בדיוק לפי מה שסיכמנו ואפילו יותר. האוכל היה מדהים!

כל האורחים החמיאו לנו על אירוע מושלם עם האוכל הכי טעים.

תודה רבה רבה מלח פלפל!


שיר הררי 10.6.16

לקראת החתונה חיפשנו מקום מיוחד שיהיה קצת שונה ממה שכולם רגילים. החתונה שתכננו היא די קטנה יחסית לישראל (250 מוזמנים) ורצינו מקום שיהיה נוח, ביתי וחגיגי. מצאנו שטח מדהים בקיבוץ וקצת חששנו מתכנון הפקה כזאת גדולה ותיק כזה. אבל מלח פלפל אירועים עשו בשבילנו עבודה מדהימה!

עם מלח פלפל היה לנו קליק ישר מההתחלה. הם נתנו לנו שירות ברמה הכי גבוהה ונתנו לנו בדיוק את האירוע שרצינו ואת כל מה שהיינו צריכים.


ליאן ויניב 08.06.16

התחתנו בחתונה יחסית קטנה, 150 מוזמנים, במושב. מלח פלפל נכנסו לתמונה בערך שלושה חודשים לפני האירוע. שלי היתה איתנו בקשר מההתחלה ועד הסוף ונתנה לנו שירות מדהים, חם ומושקע ונתנה לנו את כל מה שהיינו זקוקים לו. כל ההתנהלות היתה מקצועית ואיכותית.

האוכל היה טעים ואיכותי וכל האורחים ממש נהנו ושבחו אותו בפנינו. הקינוחים היו מדהימים, גם החלביים, שהיו כל כך חשובים לנו.

מלח פלפל סיפקו לנו גם גנרטור, שירותים מיוחדים לאירועים ורחבת ריקודים מדהימה. והכל תקתק כמו שעון והם טיפלו בהכל בשבילנו כדי שלא נהיה לחוצים ונוכל להנות ביום החשוב שלנו. הם גם ניקו את השירותים תוך כדי האירוע.

אנחנו כל כך מרוצים מהשירות ורוצים להודות במיוחד לשלי ושירן על הטיפול המסור שלהן.

תודה רבה לכם, ליאן יניב.


להצטרפות למאגר הלקוחות המרוצים של “מלח פלפל” אנא התקשרו אלינו לטלפון 077-4280738

או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.