ימי כייף לחברות - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner1_irgun-1[1]

ימי כייף לחברות

 הפקת אירוע עסקי

ימי כייף לחברות – מלח פלפל קייטרינג והפקות

מלח פלפל קייטרינג והפקות מציעים לכם מגוון אפשרויות לימי כיף לחברות וארגונים. ימי גיבוש בחברות מקרבת בין עובדי החברה על ידי עידוד עבודת צוות. ביום הכיף נפעיל אתכם בפעילויות שונות ומהנות שיעזרו לכם לראות אחד את השני בצורה שונה ולהתחבר אחד אל השני באופן השונה מזה אליו אתם רגילים במשרד.
אחת מהסיבות החשובות ביותר לערוך יום כיף היא כדי להשיג תוצאות. בעזרת רשימת פעילויות גיבוש מתוכננות שהן גם כיפיות וגם מגבשות, הצוות לומד לתקשר, לתכנן, לפתור בעיות וסכסוכים ולעבוד יחד. ערכנו עבורכם רשימת הסיבות העיקריות שבגללן כדאי לכם לערוך יום כיף לחברה שלכם דרכנו.

 

סיבות לערוך יום כיף לחברה:

• ליצור קשרים, לתקשר אחד עם השני ולהכיר אחד את השני טוב יותר

יצירת קשרים חברתיים במקום העבודה היא אחת מהדרכים הטובות ביותר להעלות את היעילות במקום העבודה. זה לא רק מעלה את המוראל במשרד, זה גם מאפשר לעובדים לפתור בעיות בצורה יותר טובה ויעילה. כמו כן, פעילויות היוצרות דיון מאפשרות תקשורת פתוחה בין העובדים ובין העובדים לבין ההנהלה. לכן בעצם כל פעילות כמו יום כיף, אפילו אם אינה פעילות “גיבוש”, תורמת לתקשורת בין העובדים ובסופו של דבר למערכות יחסים טובות יותר במקום העבודה ולאיכות גבוהה יותר של העבודה עצמה.

• עבודת צוות ושדרוג הישגי הצוות

פעילויות גיבוש צוות יכולות לשפר את פעילות הצוות במקום העבודה ולא רק מחוצה לו. לאחר הפעילות העובדים לומדים להבין אחד את השני טוב יותר ולהכיר את החוזקות והחולשות אחד של השני ואת תחומי העניין אחד של השני. הבנות אלו יכולות לעזור לעובדים לעבוד בצורה עוד יותר טובה בעתיד ולהועיל לעתיד החברה.

• תחרותיות

ידוע שתחרותיות מעלה את היצירתיות ואת התפוקה. כך העובדים לא רק נהנים, הם גם הופכים ליותר יצירתיים ויותר יעילים במקום העבודה.

• חגיגה, הנאה ומוטיבציה

אחרי שנבחרת ספורט מנצחת במשחק, היא חוגגת ונהנית. פעילות זו מעניקה להם מוטיבציה לרצות לנצח שוב. דוגמה קיצונית זו מראה כי החגיגה והכיף שמגיעים יחד עם הגיבוש הקבוצתי יכולות לתת לעובדים מוטיבציה ליישם את ההישגיות והתחרותיות גם בעבודתם. ככל שלעובדים נוח יותר במקום עבודתם כך הם יפעלו כדי לקחת על עצמם אתגרים חדשים ואחריות נוספת.

• שיתוף פעולה, חדשנות ויצירתיות

יש לאנשים נטייה לדמיון פורה יותר כאשר הם נמצאים בקרב אנשים שנוח להם איתם. לכן, אירועי יום כיף ובניית גיבוש לא רק מקרבים בין העובדים, הם גם מובילים לרעיונות מוצלחים ויצירתיים במקום העבודה. כמו כן, שיתופי פעולה במקום העבודה ביומיום הם המפתח לעסק מוצלח. הוצאת הצוות מחוץ למשרד וחשיפתו לחוויות חדשות תגרום לאנשי הצוות לחשוב מחוץ לקופסא ולהעלות רעיונות חדשים וחדשניים. עבודה יחד כצוות יכולה אף היא לייצר יצירתיות ורעיונות חדשים, ואלו חשובים במיוחד בעבודה במשרד.

• תקשורת ועבודה טובה יותר יחד

זה לא מפתיע שתקשורת ועבודה טובה יותר יחד הן הסיבות העיקריות לימי כיף וגיבוש קבוצתי. כולם רוצים לעבוד בסביבת עבודה נעימה ושמחה וליהנות מהעבודה עם כל אנשי הצוות.

• פיתוח יכולות לפתרון בעיות

ימי כיף ופעילויות גיבוש קבוצתי הדורשות מהעובדים לעבוד יחד ולפתור יחד בעיות יכולות לשפר את היכולות של העובדים לחשוב באופן רציונלי ולקחת פיקוד כאשר עולות בעיות בזמן העבודה.

• שבירת מחסומים, שבירת דיסטנס ושבירת קרח

ימי כיף וימי גיבוש קבוצתי מעלים את יכולות העובדים לסמוך אחד על השני ולשבור מחסומים שקיימים ביחסי העבודה. לעיתים קרובות ביחסי משרד קיימים מחסומים בין ההנהלה לעובדים מאחר והעובדים מרגישים שקיים מחסום גדול מדי ביניהם לבין ההנהלה. תרגילי גיבוש ושבירת דיסטנס יכולים לתת להנהלה את ההזדמנות להיראות כעמיתים ולא כבוסים, וזה יכול לשפר מאוד את המוראל של העובדים.
באופן כללי, ימי כיף וימי גיבוש במקום העבודה מאפשרים תקשורת יותר טובה בין העובדים לבין ההנהלה ובין העובדים לבין עצמם. מחקרים מראים כי שיפור מערכות היחסים האלו מעלה את המוראל,מעלה את היצירתיות של העובדים ומעלה את יעילות העבודה.