הפקת אירוע עסקי - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner1_irgun-1[1]

הפקת אירוע עסקי

כל מארגן אירועים יודע על החשיבות של שיווק נכון כאשר מדובר בלוודא שכל הפקת אירוע עסקי היא הצלחה גדולה. אי אפשר להדגיש יותר מדי כמה זה חשוב לתכנן כמו שצריך. אם לא תתכננו כמו שצריך הפקת אירוע עסקי זה יהיה אסון רציני.

איך לתכנן הפקת אירוע עסקי – מה חשוב לדעת

להתחיל לתכנן כמה שיותר מוקדם
כדי שלאסטרטגיית הפקת האירועים העסקיים שלכם תהיה את ההשפעה המקסימלית, חשוב להתחיל לתכנן אותה כמה שיותר מוקדם.
תכנן להשתמש בכמה ערוצים במקביל
כאשר אתם מחליטים כיצד לתכנן הפקת אירוע עסקי, נסו לחשוב כמה שיותר רוחבית מנקודת מבט שיווקית וקחו בחשבון שתצטרכו לכוון לקהל מגוון ביותר. האורחים הפוטנציאליים שלכם ימצאו אתכם בדרכים שונות ואתם צריכים להתכונן לזה.
הערוצים שלכם יכולים להיות שונים, כמו למשל אימייל, טלפון, פרסומים פיזיים, פרסומים דיגיטליים, רשתות חברתיות, דואר רגיל ועוד.

הפקת אירוע עסקי

חשוב להיות מאורגנים

החשיבות של התאמת הלוגיסטיקה של האירוע ולהיות מאורגנים גבוהה מאוד. למשל, אם תחליטו להשתמש בקמפיין טלפון כדי לגייס אורחים, תצטרכו להיות בטוחים שאתם לא מתקשרים למועמדים שכבר אישרו הגעה.

קמפיין אימייל עבור קמפיין שיווק – הפקת אירוע עסקי

שריינו את התאריך – האימייל הראשון שיישלח. כדאי לשלוח אותו כמה שיותר מוקדם.
הזמנות מוקדמות – יש לשלוח אותן כחודשיים עד ארבעה חודשים לפני האירוע.
תזכורת מוקדמת – תנו למוזמנים תזכורת לשריין את המקומות שלהם ולהזמין כרטיס במחיר מיוחד.
הזמנה – ההזמנות המוקדמות נגמרו ועכשיו הכרטיסים נמכרים במחיר רגיל.
תזכורת להזמנה – עד עכשיו שלחתם כבר כמה אימיילים אז וודאו שהאימייל הזה כבר כתוב באופן יצירתי ומעניין.
הזדמנות אחרונה – כפי שהכותרת מראה, זו ההזדמנות האחרונה להשיג כרטיסים לאירוע העסקי המרגש שלך.
יש לנו כאן כמה טכניקות אפקטיביות בהן תוכלו להיעזר ברשתות החברתיות עבור הפקת אירוע עסקי:

קבעו יעדים ברורים

זהו חוק חשוב ביותר כאשר משתמשים ברשתות החברתיות. אם הברנד המותג שלכם חזק, אז כבר עשיתם חצי מהעבודה לפני שניסיתם לשכנע מישהו להגיע לאירוע העסקי שלכם. כשאתם רק מתחילים, חיוני שיהיה לכם יעד פשוט, ריאליסטי, חכם ומדיד.

תהיו חברתיים

המילה השנייה ב”רשת חברתית” היא “חברתית”. אתם חייבים להבין בדיוק מה המילה הזאת אומרת כדי למשוך את הרשת או לקבל פרסום חינם. כפי שאתם כבר יודעים, ישנם אלפי מנהלי אירועים בסביבתכם המחפשים את אותו הדבר. אם אתה לא חברותי, לא תוכל לזכות בלבבות של האנשים הזקוקים לכך.
אל תנסו להיות חברתיים, זה ירגיש לך מעושה. פשוט נסו להיות עם ראש פתוח ולדבר עם אנשים חדשים ברשתות החברתיות.

הפקת אירוע עסקי

למדו להסתגל לשינויים

הרשת היא פלטפורמה דינמית ורשתות חברתיות משתנות לעתים קרובות. אף פעם אל תמעיט בערכו של האפקט של פייסבוק על העסק שלך. תמיד תשמור על העיניים והאוזניים שלך פקוחות. תוכל למצוא רעיונות חדשים מכל מיני מקומות ברשת, למשל מפינטרסט.
זהה צורך חשוב
בעולם הפקת אירוע עסקי, הרעיון הממוצע שלך אינו מספיק בגלל כל התחרות הקיימת בשוק. לכן אתה צריך לזהות צורך חשוב או בעיה שרק מעט מנהלי אירועים יכולים לפתור. למשל, כאשר אתה מארגן אירוע, אתה צריך לנסות להוסיף אלמנט שלעולם לא ראית לפני כן. אנשים המגיעים לאירוע שלך מצפים שתפתיע אותם. אם אפשר, נסו לזהות למה האורחים שלך מצפים באירוע ונסו להתעלות על זה.

צרו אתר מיוחד לאירוע

בלי קשר לכלום, כיום חייבים אתר מיוחד לכל אירוע. כמנהלי האירוע, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להפיק אירוע בלי אתר. ואם אנחנו כבר מדברים על זה, כדאי שיהיה לכם גם אתר עסקי משלכם. זה די קל לבנות אתר שמתאים לאישיות שלכם ולמותג שלכם.

בנו קשרים

מנהלי אירועים ידועים בכך שהם בונים קשרים טובים החל מהלקוח הראשון שלהם ועד ללקוח איתו עבדו אתמול בערב. חשוב לבנות את הקשרים האלה גם אונליין וגם אוף ליין. אז איך בונים קשרים אונליין? צריך להתחיל דרך זה שאתה מציג את עצמך, ואז את העסק שלך ואת התפקיד שלך. חשוב להבין שאף אחד לא רוצה להשתעמם אז תהיה יצירתי. זה בעצם הסוד של הרשתות החברתיות.

צרו תוכן מצוין

הכוונה היא שהמאמרים, הקליפים וכל מה שתשתמשו בו כדי ליצור תוכן חייב להיות מעניין. בין אם אתם בונים תוכן לאתר של האירוע שלכם או לאתר האישי שלכם, כדאי לכם לחקור את הנושא וכיצד הוא מתקשר ללקוחות שלכם, ואז ליצור תוכן שירגש אותם.

תהיו כיפיים ותבדרו

נסו להיות כמה שיותר כיפיים ולבדר את האנשים שקוראים אתכם כאשר אתם נכנסים לפייסבוק, לטוויטר ולכל הרשתות החברתיות שאתם נכנסים אליהן.
מקווים שלמדתם משהו מכל הטיפים והטכניקות האלה שנתנו לכם כאן. הם אמורים להיות אפקטיביים עבור מנהלי ומפיקי אירועים עסקיים. וכמובן שזה לא עוזר סתם לדעת את כל העצות האלה, אלא גם להטמיע אותן.

לפרטים נוספים על הפקת אירוע עסקי אנא התקשרו אלינו לטלפון 077-4280738 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.