הפקת אירועי בוטיק - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner1_irgun-1[1]

הפקת אירועי בוטיק

הפקת אירועי בוטיק דורשת תכנון רב, אך עם קצת עזרה, מעט עבודה ועוד קצת יצירתיות תוכלו לתכנן ולהפיק אירוע בוטיק נהדר.

תכנון והוצאה לפועל – הפקת אירועי בוטיק

קודם כל יש לענות על מספר שאלות חשובות. מהן חלק מהדרכים בהן אתם יכולים להשיג את המטרות שלכם? מהו הזמן הטוב ביותר לקיים את הפקת אירועי בוטיק שלכם? כמה אנשים תרצו להזמין וכמה אנשים תרצו שיגיעו? היכן תרצו לערוך את האירוע? כמה כסף תרצו להוציא על האירוע? אתם חייבים לענות על כל השאלות האלו, צעד אחר צעד, וכך מתכננים הפקת אירועי בוטיק כמו שצריך.

תחשבו על השלבים הבאים שיכולים לעזור לכם לתכנן הפקת אירועי בוטיק:

  1. תמצאו רעיון עבור אירוע הבוטיק.
  2. תחליטו מה חשוב לעשות כדי להטמיע את הרעיון וליצור את התקציב.
  3. חפשו מיקום מתאים לאירוע הבוטיק והזמינו את המקום.
  4. מצאו מקורות אפשריים למימון והתחילו לבקש מימון עבור האירוע.
  5. הזמינו את המשאבים, הציוד ואנשי המקצוע הנחוצים עבור האירוע (שלבים 3, 4, ו- 5 צריכים להתרחש באותו הזמן).
  6. פרסם את אירוע הבוטיק.
  7. הפקת אירועי בוטיק.

פרסום האירוע

המפתח כשמתמודדים עם הפקת אירועי בוטיק הוא לפרסם אותם כמו שצריך. אפשר להשקיע את כל הזמן והכסף בעולם בהפקת האירוע, אבל אם אף אחד לא יודע על האירוע, הוא ייכשל כי אף אחד לא יגיע. אם אתם מתכננים להזמין את הקהל הרחב לאירוע, זה רעיון טוב לפרסם את האירוע כמה שיותר ולהשתמש בכמה שיותר משאבי פרסום.

גבשו צוות שיהיה אחראי על הפקת האירוע

חשוב מאוד לדעת מה אתם מנסים להשיג בהפקת האירוע. עבודה בצוות תעזור לכם מאוד. גודל הצוות ישתנה בהתאם לגודל האירוע. באירועי בוטיק מדובר בצוות קטן יחסית. יש לוודא שכולם יודעים בדיוק מה התפקיד שלהם ומה האחריות שלהם.

גבשו את התקציב שלכם

גבשו תקציב ושימו לב מהיכן נכנס כסף, למשל ממכירת כרטיסים. חשוב לשים לב להוצאות המתוכננות ולקחת בחשבון גם את ההוצאות הלא מתוכננות.

הודיעו לכולם על האירוע

אם אתם רוצים שאנשים יקנו את הכרטיסים שלכם, יגיעו לאירוע או יעזרו לכם איתו, הם צריכים לדעת מה קורה. תחשבו על כל הקהלים השונים שאתם רוצים להגיע אליהם ועל הדרך הכי טובה לעשות זאת.

חשוב שיהיה לכם ביטוח

חשוב לחשוב על שני גורמים עיקריים: נסו להימנע מדברים רעים ובאותו הזמן דאגו שיהיה לכם ביטוח שמכסה אתכם במקרה שאחד מהדברים האלה יקרו. ביטוח זה דבר חשוב מאוד.

חשבו על מקום מתאים לאירוע בוטיק

הפקות אירועי בוטיק הם בדרך כלל אירועים קטנים. אתם צריכים לחשוב על מקום מתאים לאירוע בוטיק. יש לחשוב על הגודל הספציפי של האירוע ועל הסיכונים הפוטנצאיליים המעורבים. אתם יכולים לפרסם את המאמר לפי המיקום.

חשוב להתאים את המוזיקה לאופי האירוע ולדאוג שהיא לא חזקה מדי ולא מפריעה למטרת האירוע. כמו כן, חשוב שכולם יקחו אחריות על עצמם ועל הילדים שלהם בדיוק כמו שהם יתנהגו באירוע לילדים.

ישנן כמה גישות לגבי אירועי בוטיק, אחת היא יותר מסורתית והשנייה היא יותר חדשנית. המסורתית בדרך כלל פשוט אומרת שהיא כבר נעשתה בעבר, והחדשנית אומרת שהיא מנסה משהו חדש. באירוע בוטיק חדשני האורחים בדרך כלל ישימו לב שהמארגנים ניסו לבסס דרכים חדשות לגשת לארגון האירוע. למשל, דרך דרכים טכנולוגיות מיוחדות במינן. גם הדרך בה האוכל מוגש יכולה להיות שונה באירוע בוטיק חדשני. הכל תלוי בכם ובדרך בה אתם בוחרים להפיק את האירוע שלכם.

 

לפרטים נוספים על הפקת אירוע בוטיק אנא התקשרו אלינו לטלפון 077-4280738 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.