הפקות בבית פרטי - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner1_irgun-1[1]

הפקות בבית פרטי

תפריט-מה לבחור?

הפקות בבית פרטיהנה הגיע היום שבו אתם אמורים לתכנן אירוע משמח, בין אם זה חתונה, ברית או בר\בת מצווה, אך יש הבדל קטן אינכם מעוניינים לקיים את האירוע באולם אירועים, אלא שואפים למשהו קצת אחר שונה מיוחד בעל הצהרה פרטית שלכם. “מלח פלפל” נותנת את הכבוד לדמיון כפי שראיתם את האירוע בעיניכם.

מה בצלחת?

בכל מנה קולינרית יש הרכב מסוים הנוצר ממגוון פרודוקטים בעזרת שילובים מפתיעים, מיוחדים, מעניינים ומוטעמים אישית לבעל השמחה. הפקת אירוע בבית פרטי היא אינה שונה מתכנון מנה מוצלחת.

הצלחת שלי- המרחב האישי שלי:

יש מגוון אנשי מקצוע אשר מגיעים לביתכם ביום האירוע אשר מטפלים במרחב האישי שלכם –ביתכם על מנת להכינו לאירוע.

על מנת למנוע אי נוחות מסוימת או אי ידיעה איך יראה מקום האירוע אנו דואגים לכך שלא תדאגו. בעזרת סיור בביתכם והעברת סקיצה דיגיטלית מדויקת על מנת ליצור סנכרון מלא לפני יום האירוע.

בניית המנה:

ביום האירוע ישנה עבודה רבה כדי להגיע לתוצאה המיוחלת.

לפעמים כדי למנוע לחץ מיותר ביום האירוע אנו ב-“מלח פלפל” נבחן את הזמנים ואת רמת העמל שנמצאת בביתכם ונקבל החלטות רלוונטיות – למשל הקמה של הציוד מספר ימים לפני האירוע, כדי ליצור שלווה ביום האירוע כפי שהיה לאורך כל הדרך ליום האירוע.

 

איפה שהכול קורה- המטבח:

כמובן שמעבר לתכנון האירוע שנעשה בקפידה ע”י “מלח פלפל”, הגיעה שעת האירוע שבה יכולותינו באות לידי ביטוי באופן מובהק.

השירות- ב”מלח פלפל” קיימת אמנת שירות שטיפחנו לאורך זמן על מנת ליצור רמת הגשה ברמה גבוהה שמולווה בחיוך מקצועיות ואסתטיות ללא פשרות.

זמנים- כמובן שבמהלך כל שעות האירוע נמצא מנהל אירוע ומנהל מטבח שמנוהלים ע”י הזמן בקפידה רבה.

איכות- הינה רמת המושלמות המיוחסת למוצר ותהליך האירוע. מפרט המוצר והתאמתו לצרכים. “מלח פלפל” מכונה הפקה “איכותית” המכוונת רמת אירועים ללא פשרות למוצר גלם הנותן את מלוא כוחו ומקצה את כל משאביו על מנת שהמוצר הסופי יהווה את כל הפוטנציאל הגלום באירוע שלכם.

“מלח פלפל” מרכיבה לכם מנת הפקה בעלת טעם אישי ואינדיבידואלי.

 

לפרטים נוספים על הפקות בבית פרטי אנא התקשרו אלינו לטלפון 077-4280738 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.