אמנת שירות - מלח פלפל קייטרינג לאירועים
banner7_al[1]

אמנת שירות

בכל זמן

חשוב לנו שתיהנה מהשירות שלנו מהטלפון הראשון עד סוף האירוע, על מנת שנוכל להיות חלק משמחות נוספות שתחגגו. לכן אנו מלווים אתכם משלב ההתעניינות והתלבטויות עד יום האירוע. דרך תהליך רכישת האירוע ואספקתו עד לסופו.

נוסחה זו נותנת לנו את האפשרות לבצע אירועים בכל זמן שתחפצו עם הרבה טעם טוב ועיצוב חדשני.

אנו מאמינים שמוצר “מלח פלפל” הינו המוביל בתחומו אשר מקבל את התייחסות המרבית והתייעלות בלתי פוסקת על מנת שתקבלו את המוצר הטוב ביותר לאירוע שלכם.

 

בכל דרך

חשוב להבהיר שהדרך ליום השמחה שלכם אינו פחות חשוב מהיום עצמו, לכן אנו זמינים במגוון דרכי אמצעי תקשורת : טלפון נייד, אימייל, אינטרנט, ומדיות חברתיות.

 

בכל מקום

חשוב לנו שיהיה לכם נוח.

לא פעם קורות סיטואציות שבהם הנכם צריכים לארגן האירוע עם לחצים ועומסים שונים, עומס בעבודה, בבית, עם הילדים. לכן אנו עושים כמיטב יכולתנו להקל על עומסים האלה בכל הנוגע לארגון האירוע. אנו זמינים להגיע למקום האירוע ל-“סיור לוקשיין” , לפגישה פנים מול פנים מכיוון שאנו מאמינים בקשר אישי. ולכל מקום שבו יהיה לכם נוח על מנת להקל על ארגון האירוע והמטלות שכרוכות בכך.

 

בכל האמצעים

אנו מאמינים בשיפור עצמי בלתי פוסק. לכן אנו מטפחים תרבות ארגונית של חתירה למצוינות, תחקור והפקת לקחים. תוך השקעת משאבים עצומים בייעול מערך השירות והתמיכה שלנו ובהעמקת הקשר עם כל לקוח ולקוח. אנו מבינים שבסופו של דבר, ככל אנו יעילים יותר, אתה מרוצה מיותר והרי זאת המטרה הנכספת.

 

מכל הלב

אנו מאמינים בגישה בלתי פורמלית ואישית. הרי בכל זאת ישנה התקשרות עד יום האירוע מה שיכול פעמים רבות להיות התקשרות לכמה חודשים טובים. לכן אנו מטפחים קשר בין אישי ברמה גבוהה בינינו לבינך על מנת ליצור הרגשת נוחות לכל אורך הדרך.

אנו מאמנים את עובדינו בקפידה, מעניקים להם הכשרה מקיפה ומעמיקה במיוחד ומטמיעים בהם את ערכי איכות השירות, ההוגנות, האדיבות, ההקשבה והאכפתיות. לכן בשיחת ההיכרות הראשונה חשוב לנו לדעת את שמך לפני התקדמות השיחה כי מבחינתנו הקשר האישי הוא מעל הכול.

לפרטים נוספים על קייטרינג כשר מלח פלפל אנא התקשרו אלינו לטלפון 077-4280738 או שתשאירו את פרטיכם בדף צור הקשר ונחזור אליכם מידית.